Ana Karup

Kolege i prijatelji ovih dana iz Opće bolnice „Prim. dr. Abdulah Nakaš“ Sarajevo, u penziju su ispratili medicinsku sestru Anu Karup, dugogodišnju uposlenicu ove zdravstvene ustanove , koja je vrijedno radila na odjelima za internu medicinu , intenzivnu njegu i oftalmologiju. Našoj sestri Ani ,velikom profesionalauc i znalcu svog posla , pacijent je uvijek bio na prvom mjestu. Ističe da je poziv medicinske sestre izuzetno težak i odgovoran, a da ga je ona radila s velikim zadovoljstvom i ljubavi i da u svojoj četrdesetogodišnjoj karijeri nikada nije imala niti jedan problem . Svoje znanje i bogato iskustvo nesebično je prenosila mladim koleginicama i kolegama. Smatra da bi bilo lakše kada bi se povećalo brojno stanje ovog kadra. Uz veliku zahvalnost za zalaganje u svom radu našoj medicinskoj sestri Ani Karup želimo dug i sretan život u mirnijim penzionerskim danima.